Kliknij tutaj aby pobrać plugin flash do wyświetlania animacji na stronach www.


Przewóz osób wynajem busów Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Zawiercie
Witamy serdecznie! jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej, korzystając z okazji postaramy się w sposób krótki ale szczegółowy przedstawić profil naszej działalności i co najważniejsze korzyści płynących ze współpracy z nami.

Minibus24 to nowoczesna firma, świadcząca kompleksowe usługi przewozowe osób na terenie kraju jak i poza jego granicami, w swojej bogatej ofercie posiadamy min. okazjonalny przewóz osób, wynajem busów, transfer z lotnisk w całej Europie.

Wynajem busów Dąbrowa Górnicz, Sosnowiec, Zawiercie czy przewóz osób na terenie wcześniej wymienionych miast to jedna z naszych propozycji. Swoje usługi świadczymy dla osób prywatnych, instytucji i Firm.

Minibus24 gwarantuje najwyższą jakość usług, posiadamy nowoczesne klimatyzowane minibusy wyposażone w, system kontroli trakcji, ABS, co niewątpliwie wpływa na bezpieczeństwo i jakość podróży.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klient, dlatego już na samym początku naszej współpracy postaramy się Państwu przedstawić wyjątkową i konkurencyjną ofertę.

Minibusy na terenie województwa Śląskiego i Zagłębia podstawiamy gratis, oczywiście w nienagannym stanie technicznym, a do Państwa dyspozycji pozostaje kierowca z odpowiednimi kwalifikacjami o nienagannej kulturze osobistej.


Zadzwoń! sprawdź wolny termin, z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.                                                                             Miłej i bezpiecznej podróży życzy zespół Minibus24.

Firma Minibus24 świadczy swoje usługi przewozowe w nowoczesnych minibusach Renault Trafic, które pozwalają na przewóz ośmiu osób + kierowca.

Organizacja Pikników
http://www.licytujautograf.pl

Agencja-MH