Kliknij tutaj aby pobrać plugin flash do wyświetlania animacji na stronach www.


,, Przewóz osób Katowice - Minibus24 najwyższa jakość usług "


Na terenie województwa śląskiego minibusy podstawiamy gratis!

Minibus24 to kompleksowe usługi przewozowe osób. Jako nowoczesna firma posiadamy stosowne certyfikaty oraz dbamy o to aby nasi pracownicy przechodzili odpowiednie szkolenia jako kierowcy. Taka inwestycja niewątpliwie przekłada się na jakość naszych usług decydująco wpływając na bezpieczeństwo podróżnych.

Przewóz osób Katowice :

To jedna z naszych propozycji, proponowane przez nas minibusy są w nienagannym stanie technicznym nie wspominając o nieskazitelnej czystości naszych pojazdów, co bez wątpienia przyczynia się do wysokiego standardu podróży.
W każdym naszym minibusie obowiązuje całkowity zakaz palenia i spożywania napojów alkoholowych w trosce o komfortową i miłą podróż.

Przewóz osób Katowice:

To niejedyna z naszych propozycji, szeroki zakres naszych usług, zapewnia Państwu w razie potrzeby min. międzynarodowy przewóz osób, okazjonalny przewóz osób, krajowy przewóz osób itp. Jako nowoczesna firma spełniamy Państwa życzenia i podejmujemy się niecodziennych zleceń min. Międzynarodowy przewóz osób niepełnosprawnych, schorowanych, starszych, osób wymagających szczególnej opieki medycznej czy opiekuna.

Przewóz osób Katowice:

Tylko z firmą Minibus24 to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług i gwarancja niskiej ceny. Gwarantujemy miłą obsługę, odpowiemy na każdego maila w razie potrzeby dostosujemy się do Państwa oczekiwań. W naszej firmie najważniejszy jest Klient !

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod specjalnym nr. 511 129 129

Jednocześnie zapraszamy do podstrony kontakt, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej firmy.


                                                     

                                                                                                                    Życzymy miłej podróży

Firma Minibus24 świadczy swoje usługi przewozowe w nowoczesnych minibusach Renault Trafic, które pozwalają na przewóz ośmiu osób + kierowca.

Organizacja Pikników
http://www.licytujautograf.pl

Agencja-MH