Wynajem samochodów na krótki czas to usługa mająca w Polsce coraz więcej zwolenników. W ramach modelu biznesowego wypożyczalni aut, jakim jest carsharing, kierowcy mają dostęp m.in. do pojazdów na doby, co w wielu sytuacjach jest wygodnym rozwiązaniem.

Auto na doby – dlaczego warto?

Istnieje sporo powodów, dla których opłaca się wynajmować samochody na doby. Łódź, Warszawa, Kraków i inne duże miasta borykają się z korkami i dużym natężeniem ruchu drogowego. Współdzielone samochody pomagają rozładować ten problem, ponieważ jednym samochodem jeździ wiele osób. Idea współdzielenia jest w tym przypadku atrakcyjna zarówno z ekonomicznego, jak i ekologicznego punktu widzenia. Na tym nie kończą się zalety wynajmu pojazdów na doby. Jest to sprawdzony sposób na wygodne poruszanie się po mieście bez konieczności korzystania z transportu publicznego czy kupowania własnego samochodu. Zdaje to egzamin zwłaszcza wtedy, gdy ktoś okazjonalnie używa auta lub potrzebuje go na krótki termin. Procedury są uproszczone, a zasady najmu bardzo przejrzyste, co w opinii ekspertów z firmy PANEK CarSharing ma zachęcić mieszkańców dużych miast do wypożyczania na doby współdzielonych samochodów. Nie blokują one publicznych parkingów, a odpowiedzialność za serwis, ubezpieczenie czy tankowanie spoczywa na usługodawcy.

Zastanawiasz się, jak wynająć auto na doby? To proste!

Carsharing dobowy to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy pojazd potrzebny jest na więcej niż 2-3 godziny. Wystarczy udać się osobiście do wypożyczalni bądź dokonać rezerwacji telefonicznej lub online bezpośrednio na stronie wybranego operatora usługi. To klient decyduje, kiedy oraz w jakich miejscach odbierze i zwróci samochód na doby. Łódź oraz pozostałe miasta, w których omawiana usługa funkcjonuje, udostępniają kierowcom wiele punktów obsługiwanych przez poszczególne wypożyczalnie. Zarówno przy odbiorze, jak i zwrocie pojazdu obecny jest pracownik wypożyczalni, który pomaga dopełnić wszystkich formalności związanych z wynajmem. Należy pamiętać o sprawdzeniu auta przed wyruszeniem w trasę.

https://panekcs.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj